AdresAdres:  ul. Spacerowa 21, Rokitnica (Pruszcz Gdański)

ZadzwońTel:  503 046 882Tel: 511 383 526

Instalsan Sp. z.o.o. – Usługi Hydrauliczne

Piece gazowe – instalacje z montażem

Prawidłowe wykonanie instalacji c.o. niezależnie od tego, jakie źródło posiada, jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Założenie odpowiednich obiegów wody, montaż zaworów czy przygotowanie pomieszczenia grzewczego to zadania, które realizujemy z odpowiednią precyzją i zaangażowaniem. Jako doświadczony zespół specjalistów wykonujących od wielu lat już instalacje c.o. sprostamy każdemu zleceniu. Dotyczy to także układów z piecem gazowym. W przypadku takiego typu instalacji tym bardziej wiedza i umiejętności są niezbędne do wykonania prawidłowo działającego systemu grzewczego.

Dlaczego warto zainwestować w instalację gazową?

Piece gazowe nie od dziś są wykorzystywane jako sposób ogrzewania wnętrz wielu mieszkań, a także budynków publicznych bądź przemysłowych. Warto mieć jednak świadomość, że wyłącznie poprawnie zamontowane piece gazowe są w stanie we właściwy sposób ogrzewać pomieszczenia. Pomimo iż są to z zasady urządzenia bezobsługowe z automatycznym systemem włączania i wyłączania, to jednak wymagają one regularnych przeglądów, aby mieć pewność, że wciąż działają poprawnie. Oferując usługę montażu pieców gazowych, jesteśmy do dyspozycji cały czas po wykonaniu realizacji.

Piece gazowe
Instalacje gazowe

Podłączanie instalacji c.o. – Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Najprostszym sposobem pozyskiwania źródła zasilania pieca gazowego jest bezpośredni, stały dostęp do gazociągu, jednak jeśli nie istnieje taka możliwość, z powodzeniem wystarczy przechowywanie przenośnego źródła paliwa (czyli butli gazowej w zbiorniku w konkretnym pomieszczeniu). W ten sposób instalacje c.o. są w stanie działać bez konieczności posiadania dostępu do gazociągu. Zarówno pierwszy, jak i drugi sposób montażu jest dla nas bezproblemowy – wykonaliśmy już wiele tego typu realizacji m.in. na terenie Trójmiasta oraz w innych miejscowościach woj. pomorskiego.

Przekonaj się o zaletach pieca gazowego

Jedną z największych zalet montażu pieca gazowego jest możliwość ogrzewania zarówno pomieszczeń, jak i wody użytkowej. Oznacza to, że jeden piec jest w stanie zapewnić stałe źródło ciepła w każdym pokoju, a dodatkowo gwarantuje dostęp do ciepłej wody bez konieczności czekania na jej nagrzanie (jak w przypadku bojlerów przeznaczonych wyłącznie do ogrzewania wody). Co więcej, do montażu pieca gazowego nie jest potrzebna kotłownia, dlatego z powodzeniem instalacja tego typu sprawdzi się w mieszkaniach w bloku czy w starszych kamienicach bez dostępu do piwnicy. Ponadto piec c.o. może być zainstalowany w kuchni, łazience, jak i w korytarzu. Cały układ jest wysoce bezpieczny, dlatego nie ma powodu do obaw o spowodowanie zagrożenie zdrowia bądź życia.

Z naszych usług jest zadowolone szerokie grono klientów – zachęcamy do przekonania się o tym na żywo! Chętnie podejmiemy się instalacji pieca gazowego w gospodarstwie domowym, jak i przemysłowym. Realizujemy instalacje dla pieców gazowych, a także innego rodzaju kotłów. Swoje usługi świadczymy w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Poza Trójmiastem można skorzystać z naszych usług w całym województwie pomorskim. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!