AdresAdres:  ul. Spacerowa 21, Rokitnica (Pruszcz Gdański)

ZadzwońTel:  503 046 882Tel: 511 383 526

Instalsan Sp. z.o.o. – Usługi Hydrauliczne

Instalacja centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego

Jako specjaliści realizujący wszelkiego rodzaju prace związane z zakładaniem centralnego ogrzewania bądź pozostałych systemów związanych z dystrybucją oraz obsługą energii cieplnej, w tym rekuperacją, gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zawsze staramy się spełniać potrzeby klienta oraz realizować jego pomysły przy równoczesnym uwzględnianiu technicznych standardów pracy. Zapewnienie w pełni działającej instalacji grzewczej jest dla nas priorytetem. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie zarówno prostego montażu, jak i złożonych prac związanych z zakładaniem całego systemu centralnego ogrzewania w budynku. Chcesz wiedzieć więcej?

Szeroka oferta montażu instalacji grzewczych

Na terenie całego województwa pomorskiego wykonaliśmy już wiele instalacji związanych z ogrzewaniem. W szczególności w ostatnich latach obserwujemy istny boom na wymianę nie tylko źródeł ciepła, lecz całych instalacji. Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy doskonale, jak poradzić sobie z przeszkodami technicznymi. Bez problemu wykonujemy ogrzewanie podłogowe czy podłączenie innego rodzaju elementów. Instalujemy także wcześniej wspomnianą rekuperację, która oczyszcza powietrze w domu, równocześnie odzyskując energię cieplną. Technologię tę w szczególności polecamy właścicielom domów po przeprowadzonej termomodernizacji, dzięki czemu zapewniony zostanie komfort termiczny domowników, jak i zagwarantowana oszczędność cennej energii cieplnej. Dlatego też, jeśli mieszkasz na terenie Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Gdyni czy Sopotu, a także innych miejscowości na Pomorzu, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie usługi związane z instalacją grzewczą o każdej porze!

Centralne ogrzewanie
Instalacje grzewcze

Klimakonwektory – uniwersalne rozwiązanie

Oprócz zakładania instalacji grzewczych, przygotowywania nowoczesnych kotłowni czy montażu rekuperacji zajmujemy się również zakładaniem klimakonwektorów. Dzięki nim można zarówno ogrzewać, jak i chłodzić pomieszczenia. Z tego powodu często stosuje się je w przestrzeniach biurowych, magazynowych czy handlowych. Technologia ta umożliwia zapewnienie komfortu termicznego pracownikom z różnych branż, będąc pomocniczym, a czasem nawet i głównym źródłem termoregulacji. Coraz więcej firm stawia na poprawę warunków pracy w swoich firmach, dlatego już sporo naszych klientów z Trójmiasta oraz innych miejscowości w województwie pomorskim zauważa korzyści ze stosowania klimakonwektorów.

Planujesz modernizację domu? Zgłoś się do nas!

Ze względu na konieczność przeprowadzenia termomodernizacji budynków niespełniających wymogów cieplnych i izolacyjnych coraz więcej osób zmuszonych jest do instalacji nowego centralnego ogrzewania, wymiany przestarzałych systemów grzewczych, a także do wprowadzenia technologii wspierających zatrzymywanie ciepła w domu, takich jak rekuperacja czy klimakonwektory. Z powodu zwiększających się sukcesywnie cen opału nie należy zwlekać zarówno z ociepleniem domu, jak i z wymianą źródła ogrzewania. Wszystkie oferowane przez nas usługi pozwalają usprawnić działanie systemów grzewczych w każdym budynku.

Doświadczenie to podstawa

Jeśli czeka Cię budowa kotłowni, wymiana elementów instalacji centralnego ogrzewania, podłączenie nowego kotła czy montaż rekuperacji i wiele innych – zapoznaj się z naszą ofertą! Dotychczas zrealizowaliśmy już wiele projektów związanych z układami dystrybuującymi ciepło, w tym mamy za sobą skomplikowane zlecenia ogrzewania podłogowego czy złożonych instalacji grzewczych w budynkach o dużej powierzchni. Doświadczenie w tego rodzaju pracach pozwoliło nam na sprawne wykonywanie oferowanych przez nas usług. Realizujemy je w województwie pomorskim, w tym na terenie Trójmiasta – w Sopocie, Gdańsku i Gdyni, a także w Pruszczu Gdańskim. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!