AdresAdres:  ul. Spacerowa 21, Rokitnica (Pruszcz Gdański)

ZadzwońTel:  503 046 882Tel: 511 383 526

Instalsan Sp. z.o.o. – Usługi Hydrauliczne

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Będąc specjalistami w realizacji wszelkich prac związanych z hydrauliką, rozumiemy, jak ważne funkcje spełniają instalacje wodne w budownictwie. Wykonanie ich prawidłowo wiąże się z fachowym poprowadzeniem rur oraz doborem odpowiednich materiałów, a także urządzeń. Znamy się na profesjonalnym łączeniu nawet dużych sieci hydraulicznych, jak również na rozwiązaniach w przypadku pojawienia się przeszkód, np. architektonicznych. Dlatego też oferujemy usługi związane z zakładaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych w pełnym zakresie.

Instalacje sanitarne w woj. pomorskim

Do prawidłowego oraz komfortowego funkcjonowania w każdym obiekcie — zarówno w prywatnym domu, jak i instytucjach publicznych czy zakładach produkcyjnych – niezbędne są odpowiednie instalacje sanitarne. Zamontowane urządzenia dzięki prostej konserwacji, a także obsłudze zapewniają długą żywotność. Instalacja kanalizacji sanitarnej składa się z pionów odbierających ścieki do przydomowej oczyszczalni ścieków bądź szamba bezodpływowego (opróżnianego cyklicznie). Do jej wykonania używamy systemów wykonanych z polichlorku winylu (PVC), polietylenu wysokiej gęstości HDPE lub polipropylenu PP (tylko wewnątrz budynku). Natomiast na zewnątrz stosujemy rury oraz kształtki z PVC, HDPE, żeliwa, a także z kamionki. Instalacje sanitarne montujemy na terenie miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz w całym woj. pomorskim!

Instalacje sanitarne
Instalacje kanalizacyjne

Instalacje sanitarne w systemie trójnikowym lub rozdzielaczowym

Projekt instalacji sanitarnej może być zamontowany w systemie trójnikowym lub rozdzielaczowym. Sposób pierwszy opiera się na rurach prowadzonych od pionów — woda rozprowadzana jest wtedy równolegle do wszystkich urządzeń sanitarnych. Ten typ montażu stosuje się najczęściej ze względu na niższe koszty. Natomiast system rozdzielaczowy polega na zastosowaniu osobnych rozdzielaczy na każdym piętrze domu — pozwala to na efektywne doprowadzenie wody do każdej kondygnacji budynku. Jednak ta instalacja wiąże się z wysokimi kosztami inwestycji. Jaką opcję wybrać? Chętnie wyjaśnimy i pomożemy w wyborze oraz wykonamy instalację sanitarną w Waszym budynku. Nasza firma wykonuje takie usługi na terenie całego województwa pomorskiego.

Instalacje sanitarne oraz wodno-kanalizacyjne w Trójmieście — Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jako doświadczony zespół realizujemy zlecenia z szeroko pojętych instalacji wodnych, czyli tych dostarczających oraz odprowadzających wodę w budynkach mieszkalnych, a także usługowych czy handlowych. Niezależnie od charakteru obiektu zawsze jesteśmy w stanie dostosować do niego instalację wod.-kan. Oferujemy również usługę serwisu instalacji wodnych, kanalizacyjnych czy sanitarnych, a w razie potrzeby wymianę ich poszczególnych elementów. Dysponujemy profesjonalną ekipą wykonawczą realizującą wszystkie prace oszczędnie, a co ważne terminowo. Zlecenia instalacji sanitarnych oraz wod.-kan. realizujemy na terenie Trójmiasta — Gdańska, Gdyni i Sopotu, jak również na obszarze całego województwa pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!