AdresAdres:  ul. Spacerowa 21, Rokitnica (Pruszcz Gdański)

ZadzwońTel:  503 046 882Tel: 511 383 526

Instalsan Sp. z.o.o. – Usługi Hydrauliczne

Pompy ciepła z montażem

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w montażu różnych instalacji technicznych, w tym również popularnych pomp ciepła. Realizujemy zlecenia od A do Z – zawsze uwzględniamy szczegółowy projekt instalacji pompy ciepła, tak aby montaż wykonywany był bez zakłóceń. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest cały proces zakładania tego rodzaju źródła ciepła, dlatego też zawsze stawiamy na precyzję oraz skuteczność. Nasze usługi, w tym także montaż pomp ciepła, świadczymy na terenie województwa pomorskiego m.in. w Trójmieście, czyli Gdańsku, Gdyni i Sopocie, a także Pruszczu Gdańskim oraz innych pobliskich miejscowościach.

Pompy ciepła od cenionych producentów

Pompa ciepła odbiera energię z zewnątrz, po czym w urządzeniu następuje przekształcenie tej energii w ciepło użytkowe. Warto wybrać odpowiedni, sprawdzony sprzęt. My jako doświadczona firma współpracujemy z wysokiej klasy producentami pomp ciepła oraz klimatyzacji. Oferujemy pompy ciepła Kaisai, Panasonic, Vaillant, Daikin, Heiztechnik, Nibe oraz Saunier Duval. Sięgamy po sprzęt tych cenionych marek, ponieważ wiemy, że gwarantuje on sprawne działanie systemu. Ponadto urządzenia grzewcze, które montujemy, to produkty sprawdzone przez wielu naszych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane przez nas pompy ciepła są godne polecenia oraz że warto zdecydować się na ich montaż.

Gwarancja jakości i pomoc w obsłudze pomp ciepła

Każdemu, kto zdecyduje się na nasze pompy ciepła z montażem, dajemy gwarancję wysokiej jakości, która dotyczy zarówno wybranych urządzeń, jak i wykonania instalacji przez naszą ekipę. Ponadto po zamontowaniu sprzętu zapewniamy pomoc przy obsłudze systemu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na początku może ona stanowić problem, dla kogoś, kto nigdy nie miał doświadczenia w posługiwaniu się systemem ogrzewania pompą ciepła. Nie chcemy zostawiać naszych klientów wyłącznie z gotową instrukcją, dlatego gwarantujemy wsparcie w tej sprawie i chętnie służymy radą.

Montaż pompy ciepła
Pompa ciepła z montażem

Cenne doświadczenie w montażu pomp ciepła

Przeprowadzając od dłuższego już czasu prace związane z montażem pomp ciepła na terenie takich miast jak Sopot, Gdańsk czy Gdynia, nauczyliśmy się o tych systemach praktycznie wszystkiego. Wiemy nie tylko, jak prawidłowo zainstalować urządzenie, lecz także jak uniknąć powszechnie popełnianych błędów, a co za tym idzie, korzystnie wpłynąć na wydajność całego systemu. Oprócz Trójmiasta realizujemy swoje zlecenia również w Pruszczu Gdańskim, a także w całym województwie pomorskim.

Istotne zalety pomp ciepła

Korzyści płynących z zamontowania systemu ogrzewania pompą ciepła jest wiele. Zaliczyć można do nich to, że dobrze zainstalowana pompa okazuje się być rozwiązaniem niezwykle wydajnym oraz wygodnym. Ponadto pompy uważa się za urządzenia bezpieczne – nie stanowią zagrożenia wybuchu czy zaczadzenia – oraz ekologiczne – nie wytwarzają zanieczyszczeń, są więc bardziej przyjazne środowisku niż tradycyjne sposoby ogrzewania. To tylko niektóre zalety pomp ciepła.

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o tych urządzeniach. Jeśli zastanawiasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie, zadzwoń do nas! Jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do klienta oraz otwarci na propozycję dotyczące montażu pomp ciepła. Działamy w obrębie Trójmiasta: Gdyni, Sopotu i Gdańska oraz w innych okolicznych miejscowościach, takich jak Pruszcz Gdański.